Squash
rejestracja

O nas

Naszą misją jest rozwój tenisa ziemnego w Polsce, poprzez dostarczanie graczom informacji dotyczącej dostępności kortów tenisowych oraz narzędzi ułatwiających ich rezerwację, z drugiej strony dostarczamy kompleksowe narzędzie do obsługi tych rezerwacji dla klubów tenisowych.

 

Kochamy tenis i jesteśmy osobami, które co dzień poświęcają swoją energię i czas tej dyscyplinie.

 

Wiemy, że rezewacja kortów niejednokrotnie wiąże się  z wielkokrotnymi telefonami. Z drugiej strony, nieraz grając widzimy wolne korty „w godzinach szczytu”, z których ktoś zrezygnował, a brak przepływu informacji w stronę graczy, nie pozwolił klubowi znaleźć ponownie klienta.

 

Nasz serwis jest odpowiedzią na tego typu sytuacje, przynosząc bezpośrednie korzyści zarówno graczom, jak i klubom tenisowym. Wsółpraca z portalem "Twój Tenis" wiąże się dla klubu nie tylko z możliwością reklamy wśród graczy, ale również z podwyższeniem atrakcyjności swojej oferty poprzez wprowadzenie możliwości rezerwacji online.


Zapraszamy do współpracy, a graczom życzymy niezpomnianych chwil na korcie i mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na dłużej.